motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 10.8.2020, 19:04 | odkaz

Nikon D7100 tělo

Prodám tělo Nikon D7100 v perfektním stavu. Původně koupený nový z Irska. Už má po záruce. Popravdě už nevím kdy přesně jsem jej koupil, ale je to cca 3 a půl roku. Má nacvakáno cca 13500 cyklů závěrky. Foťák poputuje do světa s popruhem, nabíječkou a kabelem pro propojení s PC. Přesedlal jsem na bezzrcadlovku a tak jej už bohužel prakticky nevyužiji. Někomu dalšímu by ale mohl dopomoci k velké spoustě prima fotek. Zájemci prosím pište na mail: ambrozvasek@seznam.cz. Kamkoliv zašlu, případné osobní předání může být v Brně nebo v Kuřimi. Případné dotazy rád zodpovím.

Cena: 9000,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Nikon D7100 tělo 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace