motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné |  ostatní | vloženo: 12.8.2020, 11:27 | odkaz

Širokoúhlý objektiv M.ZUIKO DIGITAL ED 12mm f/2.0 silver

Prodám málo používaný širokoúhlý objektiv kupovaný na Alze. rnrnObjektiv pro digitální bezzrcadlovky, bajonet Micro 4/3 system, pro čip Micro 4/3 (ekv. 24 mm), průměr filtru 46 mm, MSC motorekrnrnZUIKO DIGITAL ED 12mm je širokoúhlý objektiv vhodný pro focení momentek, krajiny i pro focení ve špatných světelných podmínkách. Objektiv poskytuje unikátní obrazovou čistotu v extrémně kompaktním a lehkém provedení. Vynikající světelnost 1:2.0 nabízí schopnost zachytit objekty s velmi malou hloubkou ostrosti a současně umožňuje fotit bez použití stativu za zhoršených světelných podmínek.rnrnvíce: https://www.alza.cz/m-zuiko-digital-ed-12mm-f-2-0-silver-d389713.htmrnrnPůvodní cena 20.383,- Kč.rnNyní: 10.000,- Kč.

Cena: 10000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Širokoúhlý objektiv M.ZUIKO DIGITAL ED 12mm f/2.0 silver 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace