motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 20. 8. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 16.9.2020, 20:37 | odkaz

Nikon D7000

Prodám digitální zrcadlovku Nikon D7000 v kompletním balení, v perfektním stavu, včetně veškerého příslušenství, navíc s náhradní baterií Avacom a poukazem na 3x čištění čipu. Nafoceno pouze necelých 8800 snímků. Jedná se o zrcadlovku formátu DX s odolným tělem z hořčíkové slitiny, obrazovým snímačem CMOS s 16,2 milionů pixelů, obvodem pro zpracování obrazu EXPEED 2, rozšiřitelným rozsahem citlivostí ISO 100-6400, dvěma sloty pro paměťové karty SD, 39 zaostřovacími poli a funkcí pro záznam videosekvencí D-Movie. Mimo uvedený Nikon D7000 také prodávám objektivy Nikkor 17-55 mm f/2,8 G IF ED AF-S DX.

Cena: 5000,-

Preferovaná lokalita: Ústecký kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace