motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra | Nikon | vloženo: 16.8.2020, 18:55 | odkaz

Pláštěnka Kata PL E 702 pro DSLR

Skoro nepoužitá pláštěnka pro zrcadlovku, dva rukávy pro ovládání. PC 1500. Vyzvednutí Praha Libeň, případně pošta po domluvě. Cena k diskusi. rnrn"Obal proti dešti E-702 umožňuje focení za špatných klimatických podmínek, rychlým nasazením obalu na fotoaparát a objektiv do velikosti 200mm a utažením přizpůsobivých částí. Dva prostorné rukávy umožňují přístup rukou k fotoaparátu a objektivu.rnrnPrůhledná část obalu poskytuje vizuální kontrolu při manipulaci s fotoaparátem. Řešení zapínacího způsobu umožňuje přístup pro držení fotoaparátu rukou nebo uchycení na stativ."

Cena: 800,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Pláštěnka Kata PL E 702 pro DSLR 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace