motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 17.8.2020, 14:03 | odkaz

Nikon D5200 + objektivy, příslušenství

Prodám digitální zrcadlovku Nikon D5200 s příslušenstvím a dvěma objektivy Nikon: DX AF-S Nikkor 18-105mm 1:3,5-5.6G ED , Nikkor AF-S 50mm 1:1,8G, dále dálkovou spouští, baterie, nabíječka, usb kabel, obal na objektiv, sluneční clony, ochranné skla objektivů, popruh na tělo.

Zrcadlovka byla minimálně používaná vše je jako nové, všechno bylo kupováno jako nové. Nikde žádné škrábance ani oděrky. Stáří techniky 8.4. 2016 a 50mm objektiv byl zakoupen v roce 2019.

Přidám k tomu ještě zdarma poukaz na čištění čipu v hodnotě 2000kč, který jsem nevyužil. Čip je stále čistý žádné nečistoty na fotkách nejsou vidět. Ke všemu mám originální krabice a faktury všechno zabalím a odešlu kamkoliv.

Prodávám vše pouze jako komplet (potřebuji se toho zbavit přecházím na jinou značku).

Cena: 22000,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace