motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Pentax | vloženo: 21.8.2020, 09:36 | odkaz

Sigma 105mm / F2.8 Macro EX AF pro Pentax

Prodám můj oblíbený objektiv, je vhodný jak pro APSC tak pro full frame zrcadlovky. Měl jsem ho rád pro svou kresbu a že v protisvětle pod určitým úhlem vytvářel pěkný závoj. Na focení teď nemám moc čas, tak objektiv poputuje dál.

V galerii v přiloženém odkazu je vidět vše, co je součástí nabídky: originální krytky, clona a brašna. Objektiv je v dobrém stavu, má ale lakovaný povrch, který je na hranách ošoupaný. Je to běžný jev pro tyto Sigmy, objektiv jsem nosil stále v brašně.

Optika je nedotčená. Vzhledem k výsuvné konstrukci AF a absenci utěsnění jsou uvnitř částečky prachu a pravděpodobně i také zmíněného laku. Nevšiml jsem si, že by to mělo vliv na kvalitu fotografií, pouze při max. zaclonění je vidět na jednolité ploše tmavší fleky, více na přiložených fotografiích

Možnost osobně prohlédnout v Plzni. Preferuji osobní předání či platbu předem.

Cena: 6300,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Sigma 105mm / F2.8 Macro EX AF pro Pentax 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace