motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 23.8.2020, 11:43 | odkaz

VELKÁ UNIVERZÁLNÍ FOTOGRAFICKÁ SADA

Chcete fotit krajinku, portréty, street, rodinné fotky, divokou zvěř? S univerzálností tohoto velkého balíčku ze 4 OBJEKTIVŮ můžete cokoliv. VŠE JE V ÚŽASNÉM STAVU, bez jakýchkoliv škrábanců nebo čehokoli jiného. Nebylo s tím moc foceno, kupoval jako upgrade v době, kdy jsem ještě čas měl. Ten ale skoro hned po koupi rapidně ubyl a tak už se na techniku skoro zapomnělo. Řekl jsem si, že je škoda, aby se nepoužívala, tím pádem musí do světa.rnrnOBSAH:rntělo Canon EOS 1200Drnobjektiv 18-55mm 3.5-5.6rnobjektiv 50mm 1.8rnobjektiv 18-55mm 3.5-5.6rnobjektiv 75-300mm 4.-5.6rnHama UV Filtr(pro ochranu objektivu)rnHoya Polarizační filtr(pro krásnou sytost barev, odstranění odlesků a podobně..)rnblesk Sigma EF-500 DG SUPER(nevím jestli funguje tak jak má)rnbaterie do fotoaparáturnnabíječka na bateriernpopruh na foťákrnrnPokud se potřebujete na něco zeptat určitě se neváhejte ozvat. rnJestli byste chtěli nějakou určitou věc, je možné se domluvit jenom na tom.

Cena: 17000,-

Preferovaná lokalita: Pardubický kraj

VELKÁ UNIVERZÁLNÍ FOTOGRAFICKÁ SADA 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace