motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 27.8.2020, 14:38 | odkaz

EDELKRONE SLIDER PLUS V2 MEDIUM + WIZARD MODUL

Prodám set slideru EDELKRONE SLIDER PLUS V2 s pohonem EDELKRONE WIZARD

Součástí slideru je speciální pouzdro pro převoz, dále šňůrky pro hladký pohyb v ručním režimu slideru bez motoru + motor EDELKRONE WIZARD včetně krabic.

K motoru je adaptér pro napájení ze zásuvky (230V) - adaptér není na fotografiích. Motor je možné dále napájet bateriemi s paticí LP-E6 (Canon) - baterie nejsou součástí. K napájení motoru stačí jen jedna baterie.

Délka slideru je 45cm, díky unikátnímu mechanismu je však délka posuvu až 60cm, je tak vhodný pro cestování - krásně se vleze do většího batohu.

Stativ a hlava na videu NENÍ součástí prodeje.
Na WIZARD modulu je možné nastavit rychlost posuvu, délku dráhy, akceleraci/zpomalení. Pohyb se může opakovat stále dokola nebo sami ovládáte pomocí tlačítka .

Původní cena 36 000 Kč s DPH.

Důvod prodeje: Natáčel jsem s ním pár produktových videí a několik iteriérů budov, s čímž jsem skončil zhruba před rokem, od té doby je nevyužitý.

Cena: 11990,-

EDELKRONE SLIDER PLUS V2 MEDIUM + WIZARD MODUL 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace