motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 25.9.2020, 15:43 | odkaz

Canon EOS 1DX mark II

Prodám ještě nedávno nejvyšší fullframe model od Canonu, vhodný především pro všechny fotografy sportu, wildlife či prakticky čehokoliv :) Původní cena někde kolem 140 tisíc. Funkčně v perfektním stavu, vizuálně občas ošoupaná barva. Závěrka 320k, případná výměna sice není drahá, ale někomu to může přijít moc, tak nastavuji cenu nižší, než u všech ostatních 1D X mark II, která jsem v české inzerci našel.Původní krabice s příslušenstvím je k tomu, baterie samozřejmě ta drahá originální. Osobní předání v Plzni a okolí nebo lze i pošta (pokud to kupec riskne).

Foťák jsem využíval na focení fotbalu, nezklamal mě ani jednou, celou dobu funguje perfektně (jsem druhý majitel). Jediným důvodem prodeje je přechod na nová eRka, rád zkouším nové věci :-) Prosím psát, telefon je fiktivní.

Cena: 56900,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj

Canon EOS 1DX mark II 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace