motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 1.9.2020, 18:43 | odkaz

Prodám digitální zrcadlovku Nikon D7000 společně s objektivem Tamron AF 18-270mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Nikon

Prodám digitální zrcadlovku Nikon D7000 společně s objektivem Tamron AF 18-270mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Nikon. V celém balení je tedy tělo fotoaparátu, 1x objektiv, 1x popruh, 1x nabíjecí kabel, 1x A/V kabel EG-D2, 1x dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15, krytka objektivu i těla fotoaparátu.

Fotoaparát je naprosto v pořádku, plně funkční, velmi univerzální a opravdu mi byl skvělým parťákem. Vypadá velmi dobře, řekla bych i téměř úplně nově, není odřený a jen na dolní části pár nenápadných škrábanců, které ale na první pohled ani nejdou vidět. Objektiv je novější než samotné tělo ale také plně funkční a bez závad. Ostření je možné manuální nebo automatické, je možné i časosběrné snímání, bracketing, sériové snímání. ISO - minimální citlivost 100/ maximální citlivost 25600, expoziční čas - nejdelší 30/ nejkratší 1/8000. Baterie vydrží opravdu velmi dlouho, já ji dobíjela jen výjimečně. Fotoaparát jsem používala pouze jednou za čas a netahala jsem do žádných extrémních podmínek.

Bohužel ho ale již vůbec nepoužívám a chtěla bych si koupit menší, který by vyhovoval mým parametrům, a tak je mi líto, aby jen ležel ve skříni. Popřípadě jsem při rychlém jednání ochotna ještě dodat sluneční clonu.

Ráda zašlu více fotografií, informací a zodpovím všechny dotazy nebo jsem ochotna se domluvit, aby prodej vyhovoval oběma stranám.

Cena: 8000,-

Preferovaná lokalita: Zlínský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Prodám digitální zrcadlovku Nikon D7000 společně s objektivem Tamron AF 18-270mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD pro Nikon 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace