motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 20. 8. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Fujifilm | vloženo: 18.9.2020, 10:00 | odkaz

Zeiss Touit 1.8/32

Prodám objektiv Zeiss Touit 1.8/32. Jsem třetí, možná dokonce čtvrtý majitel. Před časem začal zlobit clonový kroužek a nastavení clony, dal jsem ho na servis, kde byla zjištěna oxidace kontaktů pod clonovým kroužkem. Jeden z předchozích majitelů s objektivem nejspíše zmokl, ale zlobit to začalo až u mě. Všechno je vyčištěno, nikam jinam se voda nedostala, optika je perfektní, clona jako taková je netknutá, momentálně je vše plně funkční. Nechal bych si ho, ale nutně jsem potřeboval funkční objektiv než jsem vyřešil opravu, pořídil jsem fungl nový 35mm Fujinon a nechám si ten (záruka). Vzhledem k historii objektivu jsem o ceně ochotný jednat. K vyzkoušení v Klatovech, nebo po dohodě v Plzni.

Cena: 9000,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace