motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 3.9.2020, 12:29 | odkaz

Prodám Canon EOS 5D Mark IV

Prodávám profesionální tělo Canon EOS 5D Mark IV z důvodu přechodu na jiný model. Foťák byl používán amatérsky 3 roky (ze záruky) a kdo mne zná, ví, že focením žiju a podle toho se k foťáku chovám. Foťák byl používán výhradně na focení a protože jsem nedokázal zjistit počet cyklů závěrky, tak odhadem do 40 tisíc. (životnost cca 150 tisíc).rnrnS foťákem dostanete originální krabici, nabíječku, baterii a jako bonus zdarma 4x CF kartu o kapacitě 32 GB (1x Lexar 1066x, 1x Kingston 600x a 2x Kingston 266x).rnrnStav je výborný.rnrnUrčitě nechci foťák nikam posílat, rád poznám toho kdo s ním dál bude fotit a chci aby si foťák prohlédl a odzkoušel. rnrnPředání možné v Plzni, Praze a Teplicích, případně v okolí zmiňovaných míst.

Cena: 39000,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Prodám Canon EOS 5D Mark IV 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace