motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Nikon | vloženo: 4.9.2020, 13:25 | odkaz

Sigma AF Aspherical 18-35mm f/3.5-4.5 D pro Nikon

Prodám širokoúhlý objektiv Sigma AF Aspherical 18-35mm f/3.5-4.5 D pro FX Nikon.rnrnSklo je bez škrábanců, v optice drobné prachové částice, nemají však žádný vliv na výslednou fotografii, optika jinak čistá, mírně vytahaná guma na zoomovacím kroužku. Autofokus je rychlý a přesný i na dnešní poměry, je poháněn motorkem z těla fotoaparátu, tedy autofokus bez problému funguje na všech FX zrcadlovkách Nikon a dále pak na DX zrcadlovkách Nikon řady D7xxx, D3xx a D5xx. Na objektiv je možno namontovat filtry o průměru 82mm.rnrnJedná se o starší objektiv se clonovým kroužkem, primárně je určený na kinofilmové zrcadlovky, ale je bez problémů použitelný na digitálních zrcadlovkách včetně ovládání clony z těla fotoaparátu (poslední rok používám s D750 jako ideální volba na naučení se základů krajinářské fotografie na širokých ohniscích). Důvod prodeje - přechod na skla, které fungují včetně AF na Z6 přes FTZ adaptér.

Cena: 2500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Sigma AF Aspherical 18-35mm f/3.5-4.5 D pro Nikon 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace