motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé |  ostatní | vloženo: 12.9.2020, 03:06 | odkaz

KOUPIT OBLIČEJOVOU MASKU, VYŠETŘOVACÍ RUKAVICE, RUČNÍ SANITIZÁTOR atd

VÍTEJTE V DAVIS MEDICALS LTD,rnPro vaši bezpečnost a ochranu poskytujeme nejkvalitnější lékařské vyšetřovací rukavice bez nitrilového prášku.rn 3vrstvá netkaná jednorázová chirurgická maska ​​je vyrobena z 3vrstvého netkaného materiálu, je pro vás zdravá a bezpečná. Taky,rn Třída N95 tak chrání před viry. Prodyšný materiál a roztomilé vzory, díky nimž je užitečný a módní. Speciální 3vrstvý netkaný design poskytuje určitou ochranu proti prachu, výfukům automobilů, pylu atd. Elastická ušní smyčka, snadné nošení a žádný tlak na uši. Ideální pro lékařské účely, nehtový salon nebo jakékoli jiné oblasti, kde může být vyžadována ochrana, jako je nemocnice, letadlo,rnArnjsou to rukavice: -rn Ochrana před nežádoucími a nebezpečnými látkamirnManžeta s korálky zajišťuje snadné nasazení a zabraňuje srolovánírnVynikající pevnost s lepší odolností proti propíchnutírnVylepšená přilnavost za mokra i za sucha s texturou prstu nebo dlaněrnTenčí měřidlo zlepšuje hmatovou citlivostrnVlastní design zvyšuje pohodlí a přizpůsobenírnPoskytněte alternativní řešení pro jednotlivce, kteří jsou alergičtí na latex z přírodního kaučukurnatd.rnSKLADEM JSOU K DISPOZICI RUČNÍ SANITIZÁTORY, TEPLOMĚRY, WC K DISPOZICI POUZE VE VELKOOBCHODU. Laskavě nám pošlete dotazrn rnE-mailová komunikace: globaltradelinks900@gmail.comrnWhatsApp 24/7: +447451236689rnVAŠE BEZPEČNOST JE NAŠE PRIORITA !!!!

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace