motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 24. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální kompakty | Fujifilm | vloženo: 25.9.2020, 20:42 | odkaz

Fujifilm X100

legendární foťák první generace, snímky 12,2 MPix, panorama 120 stupňů 5200 x 1440 nebo 180 stupňů 7680 x 1440, čip APS-C, objektiv 23 mm (eq. 35 mm). Zcela dostatečné rozlišení pro fotky na A4, pro focení na dovolené a promítání na počítači i pro mírné výřezy. Velmi slušné podání barev, špičkové panorama. Největší výhoda je ovládání - otočné voliče pro clonu, čas, i korekci expozice. Tedy fotografická klasika. Kresebně má objektiv velmi příjemný bokeh. Jedinou nevýhodu vidím v nižší dynamice čipu a degradaci kresby při vyšším ISO. Made in Japan (žádná Malaysie, Vietnam, apod.). Originální kožené pouzdro, nabíječka, kabel. Na vyžádání detailní foto zašlu.

Cena: 6500,-

Preferovaná lokalita: Jihočeský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace