motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Nikon | vloženo: 14.9.2020, 18:45 | odkaz

Tamron AF 17-50mm f/2.8 IF

Prodám objektiv Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 pro Nikon.

Objektiv byl používán, ale je ve velmi dobrém stavu. Čočka je čistá a nemá žádné škrábance. Objektiv byl vždy používán s UV filtrem, který je součástí prodeje. Bohužel již nemám sluneční clonu.

Jediné známky opotřebení jeví přední přední "člen" objektivu, který má vůli a trochu se hýbe jako by nebyl dotažený šroubek. Toto ovšem nemá absolutně žádný vliv na výslednou fotografii, jedná se pouze o kosmetickou vadu.

Preferuji osobní předání v okolí Hradce Králové či Pardubic, abyste si mohli objektiv sami vyzkoušet a vidět lépe na vlastní oči. Lze ale také zaslat přes Zásilkovnu.

Cena: 4500,-

Link: klikněte zde pro více informací

Tamron AF 17-50mm f/2.8 IF 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace