motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 15.9.2020, 12:06 | odkaz

CANON EOS 6D MkII + objektiv Canon 24-105mm/f4 L IS

Prodám fullframovou zrcadlovku Canon 6D MkII spolu s "L"kovým zoomem 24-105mm/f4 IS. Obojí ve vynikajícím stavu bez škrábanců či jiných vad. 6DmkII je zakoupený 18.12.2018 ve Fotoškoda, závěrka pouze cca 15k (desetina deklarované životnosti), objektiv jsem odkoupil vloni na podzim od fotografa, který jej měl nový a nevyužitý ze setu (nejde tedy o jetý objektiv, třeba i deset let starý, který často potkáte na bazarech!). K foťáku samozřejmě všechno příslušenství, k objektivu kožený sáček a sluneční clonu, viz foto. Preferuji osobní ozkoušení a předání v Praze a jako celek. Poštou (řádně zabalené) případně posílám při platbě předem. Doplňující informace rád zodpovím, přecházím na kompaktnější bezzrcadlo.

Cena: 34990,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

CANON EOS 6D MkII + objektiv Canon 24-105mm/f4 L IS 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace