motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální kompakty | Fujifilm | vloženo: 16.9.2020, 11:21 | odkaz

Fujifilm FinePix HS10 + příslušenství

Prodám funkční fotoaparát, s příslušenstvím. 30x optický zoom, ohnisko k kinofilmu 24mm - 720 mm, světelnost F 2,8 - 5,6, max rozlišení fotografie 3648x2736 pořád dostačuje pro detailní fotografii. Na dvou zmenšených fotografiích krajiny je demodstrováno použití přechodového filtru, kdy obloha byla pouze zatažená a takto mohly vzniknout velmi dramatické snímky. Japonské filtry Marumi jsou kvalitní a bez poškození. Komplet vhodný pro výuku práce s filtry.rn- Fujifilm FinePix HS10rn- fotobrašna - Case Logicrn- filtr Marumi 58mm Polarizační slimrn- filtr Marumi 58mm Přechodovýrn- filtr Marumi 58mm Skylight (pleťový)rn- paměťová karta ADATA SDHC 32GB Clas10rn- kablík na přenos dat do počítačernOpotřebení viz foto + šmouha na plastu vedle nápisu FUJINON LENS po nesprávném čistění.rnCena pevná 3 500,- plus poštovné.

Cena: 3500,-

Link: klikněte zde pro více informací

Fujifilm FinePix HS10 + příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace