motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Sony / Konica Minolta | vloženo: 1.3.2021, 17:31 | odkaz

prodam Sony Alpha 7 s objektivem Sony FE 50 mm f/1,8.

Dobry den,rnprodávám velmi málo používaný Digitální fotoaparát s výměnnými objektivy Sony Alpha 7 s objektivem Sony FE 50 mm f/1,8. rnFotoaparrat má pouze 9327 expozic. a Objektiv je novější cca rok a půl starý a má kolem 3000expozic. Karta SD 32GB. Brašna na fotoaparát Lowepro. Všechny krytky k objektivu/ fotoaparátu. Fotoaparát s objektivem nemají žádné škrábance či poškození a nejeví žádné známky použití. Fotoaparát byl používán hlavně ve vnitřních prostorách při rodinných oslavách svatbách a podobných příležitostech. Prodávám z důvodu nevyužití přístroje. Vše s originální krabicí a manuálem.

Cena: 22000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace