motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Sony / Konica Minolta | vloženo: 2.5.2021, 08:58 | odkaz

Objektiv Sony E 16-55 mm f/2.8 G

Prodám 1 měsíc starý zoom objektiv Sony E 16-55mm f/2.8 G určený pro fotoaparáty s APS-C snímačem a bajonetem Sony E. Objektiv je utěsněn proti povětrnostním vlivům a využívá lineární XD motorek, který je užit poprvé u APS-C objektivů. Antireflexní nanokrystalová zabraňuje výskytu odlesků a stínových obrazů. Má dvě čočky AA, dva asférické prvky a tři skleněné prvky ED jsou v optické soustavě pro vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu. Objektiv je v bezvadném stavu. Původní cena 36 000,- Kč nabízím za 27 000,- Kč s 2 letou zárukou. Součástí je měkké pouzdro, paír krabice, krytky přední zadní, sl. clona.

Důvodem prodeje je přechod na širší ohnisko tj. objektiv Sony FE 12-24 mm f/2,8 GM.

Cena: 27000,-

Link: klikněte zde pro více informací

Objektiv Sony E 16-55 mm f/2.8 G 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace