motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 21.11.2020, 10:04 | odkaz

Nikon 20mm f/1.8G AF-S (NOVÁ CENA)

Prodám NIKKOR 20mm f/1,8G - špičkový fullframe objektiv na Nikon F-mount. Jsem 1. majitel, kupován ve FotoŠkoda, objektiv je ve stavu nového kusu, kompletní příslušenství (clona, krabice, atd.). Pokud chcete fotit krajinu (i noční), architekturu a za špatného osvětlení, tak není co řešit, objektiv udělá hodně práce a radosti. Jedná se o jeden z nejlepších objektivů pro Nikon s Nano vrstvami. Perfektně ostrý od f2.8. Lze jej použít i na Nikon DX jako je D5600 či D7200 a D7500, pak je úhel záběru ekvivalentní 30mm, což je velice dobré ohnisko na reportáž. Má velice krátkou minimální vzdálenost na zaostření, takže se dá hrát i s malou hloubkou ostrosti a rozostřeným pozadím a přitom v širokoúhlém záběru. Doporučuju! Osobní předání, vč. vyzkoušení 5km za Prahou (MHD doprava bez problému).

Cena: 13500,-

Preferovaná lokalita: Středočeský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon 20mm f/1.8G AF-S (NOVÁ CENA) 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace