motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 9. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Fujifilm | vloženo: 18.10.2020, 17:04 | odkaz

Prodám Fuji X-E3 s dvěma objektivy

Ráda bych nabídla do dobrých rukou svoji milovanou Fuji X-E3. Součástí jsou tyto objektivy:rn18-55mm, f2.8-4 (koupen společně s fotoaparátem v květnu 2018)rn56mm, f 1.2 (dokoupen v lednu 2020 - stále v záruce)rnDále přikládám dvě náhradní baterie, destičku na stativ Manfroto a taštičku k fotoaparátu. Od všeho mám originální krabice, návody a faktury. Důvodem prodeje je, že muž má Sony a je neekonomické rozvíjet dvě řady fototechniky různých značek.rnProdám pouze jako celý komplet za 33 000 Kč. Pouze osobní předání v Brně, Lze se domluvit na dovozu v okolí Brna.
Obrázky fotoaparátu a vybavení ráda zašlu mailem.

Cena: 33000,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace