motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 23.10.2020, 09:54 | odkaz

Skvělá zrcadlovka pro začínající fotografy Canon

Chcete-li začít s focením, nebo chcete spolehlivý foťák na rodinné dovolené nemusíte utrácet 15 tisíc za nový foťák, nebo kupovat zastaralé zrcadlovky na bazaru, které jsou o 10 let starší než tento foťák. Jedná se o fotoaparát Canon Eos 1200d. Foťák je v hezkém stavu, minimálně používaný. Stav závěrky cca 5 a půl tisíce snímků (5% životnosti). Zrcátko a snímač jsou v perfektním stavu. Fotoaparát je vyčištěný. Objektiv je univerzální zoom canon 18-55mm ve třetí generaci, se kterým pořídíte krásné snímky a do začátku je ideální. V setu samozřejmě brašna Canon, akumulátor, nabíječka, USB kabel, krytky.
V případě dotazů se neváhejte ozvat. Rád Vám vše vysvětlím a poradím.

Cena: 5499,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace