motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 28.1.2021, 23:12 | odkaz

Kalahari brašna pro světelné stativy 90cm

Prodám novou nepoužitou brašnu Kalahari 90 cm pro světelné stativy. Trendy, polstrovaná brašna pro bezpečný transport velkého fotostativu nebo až pěti lehkých studiových světelných stativů. S praktickým popruhem, madly, prostornou přední kapsou a dvoucestným zipem. Vnitřní rozměry 90x18x14 cm. Materiál bavlna (70%) doplněná materiálem „Terylene" (30%) je maximálně odolná i proti roztrhnutí. Unikátní design „plátěných" brašen nevzbuzuje zbytečnou pozornost, protože jen málokdo v nich díky svému designu pozná fotobrašnu. V originálním balení s vysačkou. Nevyužiji, obvyklá cena 1700,- Kč.

Cena: 1500,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj

Kalahari brašna pro světelné stativy 90cm 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace