motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty | Fujifilm | vloženo: 16.11.2020, 09:09 | odkaz

Prodám Fuji X100F

Prodám černý fotoaparát FUJI X100F. Kupováno 08/2020 v Megapixelu. Nafoceno 1373 snímků. K fotoaparátu přidám pěkné malé a voděodolné pouzdro Tenba Skyline 4 (hodnota 500,-), 64GB SDXC kartu Lexar (hodnota 900,-), náhradní baterii Hahnel (hodnota 800,-) a UV filtr NISI NANO HD přímo pro X100 řadu, takže není potřeba adaptér na filtry (hodnota 1300,-). Nic není potřeba dokupovat, stačí jen fotit. Jedná se v podstatě o nový stroj, nemá žádné známky používání, vše je jak po vybalení z krabice. Originál balení, nic nechybí. Má za sebou jen pár výletů, nakonec ho nevyužiju a je škoda, aby tu ležel. Je to nový foťák se zárukou skoro dva roky bez známek používání. Nejlépe osobní předání Praha.

Cena: 20500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace