motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Olympus | vloženo: 19.11.2020, 13:51 | odkaz

Olympus M.ZUIKO ED 12-200 mm f/3,5-6,3

Prodám nejuniverzálnější objektiv na bajonet micro 4/3 od Olympusu. je úplně nový, nepoužitý v neotevřené origo krabici. dostal jsem ho v setu k Olympusu omd e-m1 mark ii a prodávám ho protože bych nevyužil jeho univerzální ohnisko, fotím s pevnou 25mm, 45mm a 12-50mm a to mi bohatě stačí. objektivy je koupený v olympus obchodu, což je autorizovaný prodejce značky olympus. je v záruce ještě 2 roky, jak jsem psal, je úplně nový, takže záruka trvá do listopadu 2022, ještě není registrovaný na stránkách Olympus, po této registraci se záruka prodlouží ještě o rok. v případě dotazů nejlépe volejte nebo pište SMS. předání nejlépe v Brně osobně, ale pošlu i zásilkovou s platbou předem na účet.

Cena: 17500,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace