motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Pentax | vloženo: 21.11.2020, 16:06 | odkaz

Objektiv SMC Pentax M 135/3.5

Skvělý objektiv Pentax M 135/3.5, jako nový včetně originálního pouzdra. Jako všechny objektivy v řadě M je úžasně skladný - má jen 66 mm na délku a 270 g váhy.

Použitelný jako teleobjektiv či portrétní. Pentax K bajonet, adaptovatelný na všechny současné bez-zrcadlovky, jako Sony, Fuji, Panasonic, Canon, atd. Detailní informace včetně fotografií na PentaxForums: https://www.pentaxforums.com/lensreviews/SMC-Pentax-M-135mm-F3.5-Lens.html

Jako nový, ostření funguje jak má, clona jakbysmet. Obě ordinální krtky. Po domluvě mohu přidat i neoriginální šroubovací clonu.

K vyzvednutí v Brně, Kr. Poli, nebo jej pošlu přes Zásilkovnu.

Cena: 1300,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Objektiv SMC Pentax M 135/3.5 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace