motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Sony / Konica Minolta | vloženo: 18.1.2021, 13:10 | odkaz

SONY FE 70-200 mm f/2,8 GM OSS, G Master, profi telezoom,REZERVOVÁN

Prodám nejlepší profi střední telezoom pro Sony E Mount, FE 70-200 mm f/2,8 GM OSS "G Master".
To nejlepší co lze v daném rozsahu na Sony mít. Nejrychlejší a nejpřesnější AF (dual motor AF - jeden lineární a jeden ultrasonický motor, skutečné mechanické manuální ostření nikoli "by-wire"), plně využije možnosti AF např. u A9, A9 II, A7R IV, A7 III atd., Lock-on AF, tracking, Eye AF atd., velmi ostrý už na F2.8 a díky světelnosti je AF výrazně lepší při horším osvětlení, je kompatibilní a výborně ostří i se Sony konvertory, nejnovější optická stabilizace, spolupracuje i u IBIS těl a zvyšuje stabilizaci ještě o ekvivalent dalších cca 3 clonových čísel, krásný krémový bokeh, díky špičkové optice skvělý mikrokontrast, žádná aberace/reflexy (nano a fluorine coating) atd. Nekompromisní robustní kovová (hořčíková slitina) konstrukce, komplet utěsněný vč. bajonetu a nevysouvá se (nenasává prach, mnohem lepší utěsnění). Ideální univerzál pro reportáž, sport, portrét i video.
Ve výborném stavu, optika 100% (od začátku chráněn UV filtrem), nikdy neservisován/nerozebírán, bez prachu. Krabice, pouzdro, CZ distribuce, doklad. Teď pro mne už bez využití. Dočasně jsem slevil a při seriózním jednání přidám v ceně ještě špičkové UV Hoya HD Digital 77mm!

Cena: 46900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

SONY FE 70-200 mm f/2,8 GM OSS, G Master, profi telezoom,REZERVOVÁN 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace