motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 30.11.2020, 16:24 | odkaz

Nikon D7100 + 35mm/f1,8 + příslušenství

Prodám
- digitální zrcadlovku Nikon D7100
+ pevný objektiv Nikon 35mm/f1.8
+ battery grip
+ další baterii Patona
+ 2x SD kartu 16 GB (Kingston a Sony)

Jako set vhodné pro každého nadšeného fotografa, v této kombinaci stačí vzít a začít fotit, sám jsem jej měl jako záložní fotoaparát na svatby. Vše ve výborném stavu, závěrka má cca 39 tisíc snímků, viz shuttercount (životnost je 150 000 snímků). Plně funkční, displej i hledáček bez poškození, tělo neponičené, pouze jeden škrábanec nahoře u spouště, čip čistý. K fotoaparátu originál baterie, krabice, originál nabíječka, popruh, krytka snímače, kabel k PC. K objektivu krabice, sluneční clona, přední krytka. Dále je součástí prodeje neoriginální battery grip od firmy Vello na 6x AA baterie, funguje i vypadá nerozeznatelně od originálu. K tomu pak neoriginální baterie Patona s kapacitou 2 000mAh (více než originál), kupována 06/2019 na Alze, takže pořád v záruce.

Důvod prodeje - nevyužití, již mám jiná 2 těla na focení.

Preferuji osobní předání v Praze nebo v okolí.

Recenze fotoaparátu: https://www.megapixel.cz/nikon-d7100/recenze

Videorecenze: https://www.youtube.com/watch?v=x5GS8fwtrCM

Tento na své rozsáhlé vybavení a odolné tělo překvapivě lehký a kompaktní fotoaparát nabízí vynikající výkonnost ve formátu DX, která posune vaši fotografii na novou úroveň. Vzhledem k tomu, že přístroj D7100 neobsahuje antialiasingový filtr (OLPF), využívá maximálně možností obrazového snímače CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů a zachycuje s vysokou ostrostí i ty nejjemnější struktury. Systém automatického zaostřování s 51 zaostřovacími poli nabízí vysokou rychlost a extrémní přesnost na profesionální úrovni. Fotoaparát je odolný proti prachu a klimatickým vlivům, je vybavený horním a zadním krytem z hořčíkové slitiny, nabízí sériové snímání s frekvencí 6 obr./s, inovativní funkci výřezu 1,3× z formátu DX a vysokou citlivost ISO s nastavením v rozmezí ISO 100–6400 pro vynikající výsledky za špatného osvětlení nebo při fotografování rychlých akcí.

Přístroj D7100 umožňuje fotografovat s využitím hledáčku nebo živého náhledu, aplikovat v reálném čase speciální efekty pro statické snímky i Full HD videosekvence a bezdrátově odesílat snímky* na chytrá zařízení pro jejich sdílení na sociálních médiích – poskytuje tak fotografům výjimečnou úroveň kontroly a možnost pracovat za libovolných podmínek na libovolném místě.

Cena: 13000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D7100 + 35mm/f1,8 + příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace