motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 7.12.2020, 14:20 | odkaz

Karbonový Stativ Innorel RT40C

Prodám nový karbonový stativ Innorel RT40C velmi slušná kvalita, na celém stativu je minimum plastů, krásné zpracování. Nosnost 12kg, složený stav 40cm, max. rozložení 164cm, monopod 171cm, 122cm bez vytaženého středového sloupku Váha 1,38kg.Kulová hlava žádný plast ale komplet hliník průměr koule 36mm Arca Swiss.rnrnPozor 4díly ne 5, takže proti nim je tuhost přece jen vyšší. Průměr noh je 25-16mm, 8vrstvý karbon.rnSoučást je i taška na stativ.rnMOžno vyzkoušet Vary. Nebo i vrácení poštou pokud nebude vyhovovat, vrácení peněz mínus poštovné.rnrnDoprava Zásilkovna, pošta.

Cena: 2800,-

Link: klikněte zde pro více informací

Karbonový Stativ Innorel RT40C 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace