motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Paměťová média |  ostatní | vloženo: 3.1.2021, 22:38 | odkaz

Paměťová karta Nikon XQD 64 GB, v orig.krabičce, zcela nová, nepoužitá

Zcela nová a nerozbalená karta v původní krabičce. Záruka ještě 2 roky. 64GB paměťová karta XQD MC-XQ64G od společnosti Nikon určená pro profesionální fotografy a kameramany byla vytvořena pro excelentní výkon v kompatibilních špičkových digitálních jednookých zrcadlovkách a fotoaparátech mirrorless řady Z.rnrnTato karta XQD je vybavena rozhraním PCIe 2.0 a vyznačuje se rychlostí čtení až 440 MB/s a rychlostí zápisu až 400 MB/s. Díky vysoké rychlosti zápisu je tato paměťová karta vhodná pro sériové snímání ve formátu RAW nebo delší záznam videa v rozlišení 4K.rnrnPaměťová karta MC-XQ64G od společnosti Nikon je odolná vůči nárazům, rentgenovým paprskům a magnetickým polím a je opatřená pevným pláštěm, který vydrží každodenní profesionální využití. Cena karty v e-shopu: 4.590 Kč (ke dni 10/12/2020, www.softcom.cz/eshop/nikon-xqd-64g_d242807.html)

Cena: 3900,-

Link: klikněte zde pro více informací

Paměťová karta Nikon XQD 64 GB, v orig.krabičce, zcela nová, nepoužitá 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace