motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Leica | vloženo: 3.2.2021, 16:36 | odkaz

Velmi vzácný Summicron 35mm f:2 ASPH. M39 stříbrný jeden z 500 kusů

Původně jsem ho prodával za 70 000 Kč, což je střední hodnota, na jakou byl vyčíslen. Poslední cena byla 65 tisíc, teď ho prodávám za 56 tisíc, potřebuju peníze na koupi velkoformátu.

Prodávám tento velmi vzácný obejtktiv. Pro doklad ojedinělosti jsem přiložil screenshot konverzace s předními odborníky na Leicu. Je to jeden z pouze 500 kusů, co byly vyrobeny. Vyráběl se pouze v roce 1999 a ti pouze pro japonskou klientelu. Je to Leica M39 šroubovací. Prodávám společně s adaptérem M39-M mount 6bit, takže se dá používat i na Leica M tělo, jak analog, tak digitál. Dále s sun hood, sluneční krytka od Leica, Leica kožené pouzdro na objektiv, krytka těla, stříbrná krytka objektivu Leica. Tento obejktiv má sběratelskou cenu, která časem poroste, jelikož se jedná o unikát vyrobený pouze v 500 kusech.

Cena: 56000,-

Velmi vzácný Summicron 35mm f:2 ASPH. M39 stříbrný jeden z 500 kusů 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace