motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé |  ostatní | vloženo: 29.12.2020, 14:56 | odkaz

Prodám dalekohled Rollei Nature Traveler 8x40

Prodám nový, nepoužitý dalekohled v původním kompletním balení Rollei Nature Traveler 8x40 s objektivem o průměru 40 mm, 8× zvětšením a zorným polem 116 metrů při 1 000 pozorovacích metrech. Nejvíce jej využijete pro pozorování přírody. Použitá optika zachycuje potřebné množství světla, tudíž můžete pozorované objekty, zvířata či přírodu sledovat i za zhoršených světelných podmínek. Jistě oceníte, že dalekohled je navržen s ohledem na snadnou použitelnost i v rukavicích. Tento dalekohled využijete při široké škále outdoorových aktivitách, výletech či expedicích. 

Cena: 800,-

Prodám dalekohled Rollei Nature Traveler 8x40 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace