motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 6.1.2021, 07:49 | odkaz

Nikon D3000 vč. batterygripu, VR kit

Prodám záložní fotoaparád Nikon D3000., Byl kupován jako kit s objektivem18-55, takže s ním jed pryč. Foťák má nafoceno kolem 3000 snímků maximálně, byl použitý jako rezervní, po většinu času uložen v batohu.

Od nákupu je na objektivu UV filtr - malinko lepší pocit z fotky a ochrana objektivu, takže žádné škrábance -> objektiv je absolutně čistý bez škrábanců.
Součástí prodeje je i battery grip + 2 baterky (bohužel originální jsem nenašel, mám ty, které jsem používal gripu), nabíječka, sluneční slona.
Součástí je i brašna přes rameno - vše v pohodě, jen z vrchní části je vidět malinká špína, která tam je cca 4 roky - ani nevím od čeho.rnrnTeoreticky lze i bez batterygripu jen s 1 baterií.

Cena: 7000,-

Preferovaná lokalita: Liberecký kraj

Nikon D3000 vč. batterygripu, VR kit 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace