motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé | Sony / Konica Minolta | vloženo: 7.1.2021, 14:17 | odkaz

Sony FS7 + Sigma 24-105/4 (EF) + příslušenství

Z naší filmové produkce prodáváme 4 roky starou kameru SONY FS7. Je použitá, nese známky opotřebení, avšak kamera i veškeré příslušenství je bezproblémové a funkční. Celý komplet obsahuje bytelný kufr na kolečkách, objektiv Sigma 24-105/4 s bajonetem Canon (EF), redukci z bajonetu Sony na objektivy Canon EF (není to speedbooster, jen čistá redukce - "díra"), 2x 64GB XQD kartu Lexar, 3x baterii, nabíječku, čtečku karet, monitor+hledáček a handheld. Kamera a příslušenství mají na sobě polepy a suché zipy aj., v případě zájmu můžeme odstranit. Objektiv má jemný ťukanec na optice, nemá vliv na funkčnost. V Praze možnost osobního předání a vyzkoušení.

Cena: 105000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace