motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 10.1.2021, 23:10 | odkaz

Nikon D5200 + příslušenství

Dobrý den. Chtěl bych prodat zrcadlovku Nikon D5200 v kompletním balení, originál krabicí a pod. 2 objektivy - jeden 18-55, druhý 55- 200mm k nim jsou clonitka. Dále 2 baterky a 2 nabíječky, kabely pro propojení s PC i s TV. Nový foto batoh- jednou jsem s ním byl venku, foto tašku přes rameno, nový stativ. Vyfoceno 10 XXX expozic. Tělo zrcadlovky nenese žádné známky používání- vždy se s ním jednalo jako v bavlnce.. Mám k němu i fakturu o koupi, ale už není v záruce..rnCena 10 tisíc.rn Jsem z Liberce, ale je možné poslat zásilkovnou nebo poštou s převodem peněz za poštovné předem na účet- zbytek dobírka. V případě rychlého jednání přidám dvě 16GB paměťové karty..

Cena: 10000,-

Preferovaná lokalita: Liberecký kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace