motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 11.1.2021, 12:30 | odkaz

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM - zadrhnutý flexpás

K objektivu originální i neoriginální sluneční clona (menší) plus obě originální krytky. Zadní optika úplně čistá, před přední čočkou je trochu prachu, ale to je bohužel vada všech těchto objektivů. Na výsledné fotografii ale není nic poznat.

Objektiv má zásadní vadu! Zadrhnutý flexpás. To znamená:
Při cloně 2.8 objektiv funguje bez problémů v celém rozsahu, tedy 17-55. Při jiné cloně objektiv funguje pouze v ohnisku 17mm a při zoomu a zmáčknutí spouště tělo napíše error a foťák se musí vypnout a zapnout. Ted objektiv plnohodnotně funguje jen při cloně 2.8 a při jiném clonovém čísle lze použít pouze na 17mm. Cena opravy je cca 4000kč. S objektivem se dá normálně fungovat, ale zbavuji se ho z důvodu přechodu na FF.
Více informací a popř. fotografie zašlu emailem.

Cena: 6000,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace