motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé | Fujifilm | vloženo: 13.1.2021, 10:00 | odkaz

Bateriový grip pro Fujifilm XT4

Prodám uplně nový grip.
Pouze otevřená krabička, nepoužíváno.
Koupeno v prosinci 2020.
Popis:
Bateriový Grip VG-XT4 je určen pro CSC fotoaparát Fujifilm X-T4. Umožňuje fotografování ve vertikální orientaci a pojme dvě lithium-iontové baterie NP-W235, čímž se zvýší kapacita z přibližně 600 na zhruba 1450 snímků. Jako většina bateriových gripů zahrnuje i tento sekundární spoušť závěrky. Dále joystick pro pohyb mezi ostřícími body, tlačítka AE-L, AF-ON, přední a zadní příkazové voliče a tlačítko Q a Fn, stejně jako tomu je na těle fotoaparátu. Grip je také odolný vůči vodě, prachu a mrazu ve stejné míře jako tělo fotoaparátu. Tak aby byla udržena schopnost sestavy fungovat v náročnějších podmínkách.

Cena: 8000,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace