motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Sony / Konica Minolta | vloženo: 3.3.2021, 16:41 | odkaz

Sigma 35mm f/1.2 ART pro Sony E, jako nový, 44 měsíců záruka fotky stavu plus ukázky na f/1.2 na odkaze dole

Prodávám tento jako břitva ostrý FF objektiv: Sigma DG DN 35mm f/1.2 ART Sony E. Je pořízený 10/2020 a jak se ukázalo postupně, skoro nevyužitý.


Důvodem prodeje u mě je to, že jsem se opět zkoušel prokousat k ohnisku 35mm, oproti 24, kterou miluju a tak jsem si pořídil to nejlepší co jde, ale prostě to není moje moje ohnisko. Jsem na širší anebo delší skla.S objektivem jsem nafotil naprosté minimum (do 1000 fotek). Sklo může dělat radost tomu, kdo má tohle ohnisko rád a podtrhne to touhle parádní světelností a odseparuje focený objekt kdykoliv od pozadí ;-)

Stav objektivu: Vynikající stav, defacto stav nového. Od nákupu používán jen s ochranným UV filtrem (není součástí prodeje).Záruka do 10/2024, kompletní balení: tj. objektiv, sluneční clona, přední a zadní krytka, obal, vše co bylo v krabici, tj. návody, atp., plus záruční kartička Hama pro 4 letou záruku.


Osobní předání a vyzkoušení možné v Hodoníně. Poštou (balíkem do ruky důkladně zabalené a odeslané jako křehké) kamkoliv po ČR.


Stav a vzhled objektivu na odkaze dole v galerii plus jsem přidal několik fotografií pořízených na plnou díru, vše tedy f/1.2, na tomto odkaze:https://www.zonerama.com/jandikovsky/Album/6958807?secret=LVk8KFHCMJ1AoXl1752Wt8MoNVšechny dotazy zájemcům rád zodpovím.

Cena: 33000,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Sigma 35mm f/1.2 ART pro Sony E, jako nový, 44 měsíců záruka fotky stavu plus ukázky na f/1.2 na odkaze dole 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace