motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Olympus | vloženo: 7.2.2021, 18:52 | odkaz

Olympus 12-40 mm f2,8

Dobrý den, nabízím k prodeji voděodolný objektiv Olympus 12-40 mm f2,8, kompletní balení včetně sluneční clony. Zcela nový, nepoužitý kus, součást setu s E-M5 iii od Alza.cz (nové, nerozbalené zboží). Záruka 2 roky, možnost prodloužení o 6 měsíců při registraci na mujolympus.cz. Důvod prodeje: fotím převážně na pevné objektivy, vzhledem k menšímu využití mně jako základní zoom stačí miniaturní Panasonic 12-32 mm. Preferuji osobní předání Praha, Brno nebo na trase, samozřejmostí je možnost vyzkoušení a sepsání kupní smlouvy. V případě zájmu pošlete prosím mail a kontakt, zavolám zpátky. Rovněž mohu poslat více fotek (zde je limit 200x200 px).

Cena: 16000,-

Link: klikněte zde pro více informací

Olympus 12-40 mm f2,8 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace