motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 25.1.2021, 21:39 | odkaz

Profesionální stropní závěsný systém do ateliéru

Prodám plně funkční profesionální stropní systém do fotoateliéru (4x3m, nebo dle libosti). Prodávám z důvodu ukončení živnosti mamky (fotografky), která šla nyní do důchodu. Původní cena byla okolo 50 000 Kč.rnrnObsahuje:rn- 4 ks kolejnic 4m rn- 4 ks kolejnic 3mrn- 4 ks stahovacích pantografů pro zavěšení blesků nebo světel včetně vozíku do kolejnicrn- 12 vozíků pro vedení kabelůrn- Uchycení kolejí na stroprn- Dalších 6 oboustranných vozíků pro uchycení (pro další pantografy, nebo kolejnice).rn- bezpečnostní koncovky kolejírn- bezpečnostní lankornrnVše na fotkách.rnPreferuji odvoz zajištěný z vaší strany. Pokud by to nebylo možné tak se pokusím zajistit po severní moravě odvoz za předem stanovenou cenu já.rnV případě jiné nabídky se mi ozvěte a můžeme to probrat.

Cena: 16990,-

Preferovaná lokalita: Moravskoslezský kraj

Profesionální stropní závěsný systém do ateliéru 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace