motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Příslušenství |  ostatní | vloženo: 17.4.2021, 13:26 | odkaz

Datové úložiště WD My Passport Wireless 250GB

Prodám datové úložiště My Passport Wireless SSD 250GB USB3.0 SD. Disk je ve velmi dobrém stavu, použitý 2x. Kupovaný v Datartu 04/2020, takže ještě v záruce.

Ideální pomocník pro přehrávání na cestách a zálohování fotografií a videí pořízených fotoaparátem nebo dronem. WD My Passport Wireless 250GB k tomu má SSD prostor odolávající nárazům, takže jsou data v dokonalém bezpečí. Pro přenos dat má čtečku SD karet (SD 3.0), USB port a vysokorychlostní bezdrátové připojení standardem WiFi 802.11ac. Baterie o kapacitě 6 700 mAh poskytne až 10 hodin používání disku nebo se o energii podělí dobíjením jako powerbanka.

Preferuji osobní odběr v Praze 4, případně zašlu poštou po přijetí částky předem na účet.

Cena: 3500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Datové úložiště WD My Passport Wireless 250GB 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace