motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 1.3.2021, 11:40 | odkaz

Karbonový Stativ Innorel NT40C

Prodám nový karbonový stativ Innorel NT40C velmi slušná kvalita, na celém stativu je minimum plastů, krásné zpracování, není to Gitzo, ale zpracování a vlastnosti o tolik horší nejsou, jaký je rozdíl v ceně. Nosnost 12kg, složený stav 44cm, max. rozložení 160cm, monopod 163cm, 135cm bez vytaženého středového sloupku. Středový sloupek jde převrátit dolů, 3polohy noh, ,jedna noha jde předělat na monopod. Váha 1,38kg.Kulová hlava průměr koule 30mm Arca Swiss. Pozor 4díly ne 5, takže proti nim je tuhost přece jen vyšší, přitom velmi skladný 44cm. Průměr noh je 25-16mm, 8vrstvý karbon. Součást je i taška na stativ. Možno vyzvednout, vyzkoušet Vary. Nebo i vrácení poštou pokud nebude vyhovovat, vrácení peněz mínus poštovné. Doprava Zásilkovna, pošta.

Cena: 2600,-

Link: klikněte zde pro více informací

Karbonový Stativ Innorel NT40C 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace