motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé | Fujifilm | vloženo: 31.5.2021, 13:30 | odkaz

Fuji X-T2 + Grip, 6x baterie, KLEC ZDARMA

Zdravím, z důvodu přechodu na 10 bit prodávám svou T2ku v následující nabídce, při domluvě mě kontaktujte skrze telefon nebo mail jarekv@centrum.cz:rnFuji X-T2 – Druhý majitel od května 2019rnbateriový griprn3ks baterie – 2X patona, 4X fotogeniarnZDARMA klec s top handlem na video - AndoerrnZdarma k foťáku barevný popruh rnPříslušenství (více níže)rnrnFotky na tomto odkaze:rnrnhttps://foto.bazos.cz/inzerat/133643251/fuji-x-t2-grip-6x-baterie-zdarma-klec-zdarma.phprnrnDále:rnoriginální krabice, originální popruh, originální nabíječka, originální bleskrnkryt na sáňky, krytka tělarnna spoušti je červený konkávní spouštěč, na zadním LCD od koupě chránič displeje.rnstav gripu - OK, naprosto funkční, gumu na gripu bude v budoucnu jistě potřeba přilepit. Žádné funkční nedostatky.rnsenzor je naprosto v pořádkurnchybí gumka ke spoji gripu (50 kč?)

Cena: 14000,-

Link: klikněte zde pro více informací

Fuji X-T2 + Grip, 6x baterie, KLEC ZDARMA 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace