motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 24.2.2021, 12:30 | odkaz

Nikon D750

Stav těla je skvělý, v létě 2019 jsem nechal vyměnit polepy a foťák byl kompletně vyčištěn (snímač i hledáček) a byl zkalibrován autofokus. Mám na to doklad od oficiálního servisu Nikonu. Od té doby jsem s ním nefotil. Závěrka má nacvakáno 80 tisíc, ale to je stále polovina předpokládané životnosti. Foťák již po záruce. Prodávám s klasickým příslušenstvím.

Tuhle full-frame zrcadlovku považuji za jeden z nejpovedenějších foťáku, co kdy Nikon vyrobil. Jsem první a jediný majitel. Prodávám ji, protože jsem kompletně přešel na platformu Nikon Z a už rok mi leží doma ve skříni - a to je škoda, budu rád, když někomu bude sloužit.

Možno koupit v setu s Tokkina 16-28mm f/2.8 AT-X PRO – cena 8.900 Kč )viz můj další inzerát). Sleva 1.000 Kč při nákupu v setu (komplet za 26.800 Kč).

Prolink je na galerii fotek D750 + Tokina 16-28mm f/2.8

Cena: 18900,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace