motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 10.2.2021, 20:59 | odkaz

Fotobatoh Lowepro CompuRover AW (3-komorový batoh)

Prodám nevyužitý 3-komorový fotobatoh Lowepro CompuRover AW, který dokonale ochrání Vaši fototechniku, notebook (až 17") i osobní věci. Párkrát použitý, jako nový. Osobní převzetí možné v Neratovicích, příp. po předchozí domluvě i v určitých částech Prahy. Neváhejte se na cokoli zeptat nebo nabídněte. Tříkomorový fotobatoh s ergonomicky dokonalou konstrukcí a mimořádně praktickým designem, spodní fotokomora s modulárně nastavitelnými přepážkami, zadní komora na 17" notebook, velká horní univerzální komora na osobní věci, možnost přestavby na dvoukomorový turistický batoh, pohodlné široké ramenními popruhy, hrudní aretační pásek, ergonomický bederní pás, integrovaný stativový držák, dvě zipem uzavřené boční kapsy, dvě boční vnější síťové kapsy, pláštěnka. Praktický batoh s nádherným nadčasovým designem v typickém stylu LOWEPRO. Vnitřní rozměry (v x š x h):horní univerzální komora: 32 × 18,5 × 32 cm, spodní foto komora: 29,5 × 17,5 × 21 cm, prostor na notebook: 29,5 × 4,8 × 47,5 cm. Více fotek zašlu do mailu.

Cena: 2490,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Fotobatoh Lowepro CompuRover AW (3-komorový batoh) 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace