motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 14.2.2021, 12:29 | odkaz

Canon EOS600D + Canon EF-S 18-55 mm f/4-5.6 IS STM

Prodám tuto zrcadlovku společně se základním objektivem, které společně tvoří ideální kombo pro začátky. Tělo fotoaparátu je menší a tím pádem i lehčí s výklopným displejem, což je za mě velká výhoda. Fotoaparát i objektiv jsou jako nové (vyfoceno cca 5000 snímků). K fotoaparátu i objektivu jsou originální krytky (+ 2 náhradní), originální popruh, baterie, nabíječka, USB kabel a k tomu všemu přidám i fotobrašnu a SD kartu zdarma. Zbavuji se veškeré své digitální fototechniky a přecházím na analog. Další fotografie či informace rád pošlu na mail. Fotoaparát a objektiv s příslušenstvím lze poslat na dobírku a nebo se můžeme domluvit na osobním předání v Třebíči a nebo Brně.

Cena: 8000,-

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EOS600D + Canon EF-S 18-55 mm f/4-5.6 IS STM 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace