motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty | Canon | vloženo: 14.2.2021, 21:10 | odkaz

Canon eos 500D + setový objektiv EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 III

Prodám digitální zrcadlovku Canon 500D, plně funkční a v dobrém stavu. K fotoaparátu baterie Canon, nabíječka, popruh, krytka těla fotoaparátu a obě krytky objektivu, gumová krytka sáněk blesku s vodováhou, 1Gb SD karta a taška přes rameno nebo na pásek LOWEPRO TLZ Mini. Nainstalovaná nejnovější firmware verze 1.1.2. S fotoaparátem je nafoceno pouze necelých 25 300 snímků. Závěrka je testovaná na 100 000 pracovních ciklů.
Dále je v nabídce objektiv CANON ZOOM LENS EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 III s originální Canon sluneční clonou EW-60C. (objektiv má uražený kus plastu u předního skla - viz fotografie, nemá to však vliv na funkčnost a s nasazenou sluneční clonou to není ani vidět. Objektiv je jinak bez škrábance a prachu a samozřejmě plně funkční)
Preferuji osobní předání v Uhl.Janovicích. Jsem ochotný po předchozí dohodě dovézt do Kolína, Kut.Hory, Čáslavy, Prahy a okolí. Pošlu poštou ( !!Pouze po České Republice!! ), po zaplacení celé čásky předem na účet. Mohu zaslat i fotky pořízené tímto fotoaparátem. Prodávám z důvodu nevyužití. Při osobním předání možnost vyzkoušet a vysvětlím co budete potřebovat.

Cena: 3999,-

Preferovaná lokalita: Středočeský kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace