motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 18.2.2021, 01:04 | odkaz

Prodám Canon EOS 6D tělo ( 3500 shot )

Profesionální Full-frame digitální zrcadlovkarnCanon EOS 6Drnrn*Foceno je 3500 fotek*(EOS Info)rnrn***Odolná závěrka testovaná na 150 000 pracovních cyklůrnrnCanon EOS 6D je profesionální digitální zrcadlovka s full-frame CMOS snímačem o rozlišení 20MPix vhodná i na cesty. Má GPS a wifi modul pro záznam polohy i bezdrátový přenos dat. Umí natáčet Full HD video (1920 x 1080), má 11 bodový autofokus, hořčíkové tělo utěsněné vůči vlhku a prachu, 8cm LCD displej s vysokým rozlišením a mnoho dalšího.rnJedná se o používaný stroj ve velmi dobrém stavu. rnTechnicky funguje bez vady.

Cena: 15500,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace