motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 28. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Panasonic | vloženo: 18.2.2021, 21:38 | odkaz

Panasonic Lumix S1R

Dobrý den,
kvůli nevyužití zde nabízím k prodeji Panasonic Lumix S1R, jako nový, od počátku polepen karobonovou fólií spolu s temperovaným sklem na display a pouzdrem, zakoupen v UKdigital v létě, tedy v záruce. Nafoceno do 1000 expozic, k tělu je náhradní baterie spolu s nabíječkou, XQD kartou, koženým pouzdrem. Možnost také prodeje spolu se Sigmou 24mm f/1.4 zakoupenou ve Fotoškoda také v létě. Jen osobně Brno, po dohodě Praha. Cena se Sigmou 65.000 Kč, bez objektivu 52.000 Kč. Prosím kontakt na email nebo SMS, ozvu se odpoledne či večer, přes den nejsem na telefonu.

Cena: 52000,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace